Wat zijn de beste veilingvermeldingssoftware voor Windows 10-pc's?

Wij adviseren: Het programma voor het corrigeren van fouten, optimaliseren en versnellen Windows.

Bent u op zoek naar de beste veilingvermeldingssoftware die u op uw Windows 10-computer kunt installeren? Zoek niet verder, we hebben de beste veilingtools voor u ingeschakeld.

Veiling is voor veel bedrijven sinds de eeuwwisseling gemakkelijker geworden, met de verkoop van slechts een kwestie van het online uploaden van uw artikelen. Dit heeft geleid tot de opkomst van honderden websites met veilingsites, waaronder eBay, Amazon, Etsy, eBid en Bonanza.

Met veilingsites kunnen individuele verkopers het gemakkelijk vinden om slechts enkele items handmatig te vermelden. Voor kleine bedrijven met verschillende items om op te noemen, zou dit echter tijdrovend en niet effectief zijn.

Daarom is het ideaal om veilingvermeldingssoftware te gebruiken. Met deze programma's kunnen meerdere items tegelijk worden vermeld en sommige geven feedback over hoe uw vermeldingen presteren. Bovendien bieden deze veilingprogramma's toegang tot live veilingevenementen, waar u vanuit uw luie stoel antiquiteiten en waardevolle items kunt bieden en veilen.

Bovendien is het ideaal dat alle gebruikte veilingsoftware compatibel is met meerdere marktplatforms en een goede gebruikersinterface heeft. Als u nog steeds overweegt welke software geschikt is voor uw behoeften, hebben we de beste beschikbare veillijstsoftware ingeschakeld.

Veilinglijstprogramma's voor pc

1

Veiling!

Geclassificeerd als de beste veilingaanbieding software, Veiling! maakt nauwkeurig beheer van veilingsactiviteiten mogelijk. Het programma dat alleen beschikbaar is op Windows OS stelt gebruikers in staat veilingactiviteiten voor fondsenwerving gemakkelijk te organiseren en te beheren.

Ook heeft de software functies voor zowel stille als live veilingen; daarom kunnen gebruikers de voortgang van hun veilingen bekijken in de eenvoudige gebruikersinterface.

Veiling! heeft een unieke ondersteuning voor evenement-pager, waarmee u eenvoudig uw veilingevenement kunt plannen op basis van uw voorkeuren. De software geeft gedetailleerde informatie over donatiebewijzen, biedervergunningen, artikelcategorieën, reserveringen en kaartverkoop.

Bovendien, Veiling! is de ideale software voor veilingactiviteiten, omdat het alle functies heeft die nodig zijn om een ​​veiling-biedingsgebeurtenis in te stellen. Verder, Veiling! is compatibel met verschillende Windows-besturingssystemen van Windows XP tot Windows 10.

Veiling downloaden!

2

Auctionic

Als het gaat om een ​​veelomvattend veilingsprogramma dat uitgebreide services biedt, is Auctionic een van de beste advertentiesoftware. Deze veilinglijstsoftware maakt een eenvoudige aanmaak van een lijst mogelijk en geeft gebruikers toegang tot honderden gratis sjablonen.

Met de uitgebreide toolbox voor beheer kunnen gebruikers eenvoudig lijsten van de populaire TurboLister importeren en gebruikers kunnen ook optimalisaties van zoekwoorden gebruiken voor aanbiedingen. Met deze zoekwoordoptimalisatie kunt u hoog scoren op e-commercewebsites die tot meer verkopen leidt. Gebruikers kunnen ook locatie- en verzendvoorkeuren toevoegen aan de vermeldingen. Dit maakt een goed beheer mogelijk van plaatsen waar items kunnen worden verzonden, evenals de verzendclient.

Een ander gebied waar Auctionic uitblinkt, is het feedbackaspect van de software. Voor elke verkochte aanbieding stuurt Auctionic directe aanwijzingen met informatie over de betaal- en betalingsstatus. Het berichtencentrum heeft een eenvoudige interface met alle menu's op de juiste manier geordend om gebruikersprecisie en schaalbaarheid mogelijk te maken.

Ten slotte is Auctionic compatibel met alle versies van Windows OS van Windows XP tot Windows 10; het kan ook gratis worden gedownload.

Download Auctionic

3

Veilingverdediger

Veilingverdediger is een eenvoudige veilingvermeldingssoftware waarmee gebruikers meerdere vermeldingen in één venster kunnen beheren. Veilingverdediger ziet er misschien verstopt uit op de gebruikersinterface; echter, individueel menu wordt strategisch geplaatst om schaalbaarheid en precisie te bieden.

Het programma is ontwikkeld om een ​​efficiënt en snel beheer van vermeldingen te bieden, omdat gebruikers verschillende vermeldingen tegelijk kunnen volgen. Hierdoor is het niet nodig om vermeldingen voortdurend te vernieuwen, omdat dit automatisch door het programma wordt uitgevoerd.

Daarnaast biedt Auction Defender gebruikers de mogelijkheid om eenvoudig op items te bieden en zorgt het voor meer efficiëntie bij het winnen van biedingen. Gebruikers ontvangen ook meldingen over wijzigingen in biedingen, zoals hoge biedingen of biedingen door andere bieders. Deze functies maken de software tot een van de beste veilingsoftware voor uw biedprocessen.

Veilingverdediger is met name geoptimaliseerd voor eBay en geeft uitgebreide functies op andere veilingsites. Het programma is gratis en veilig te gebruiken, omdat het bedrijf uw volledige persoonlijke gegevens veilig bewaart met behulp van een veilig coderingsproces.

Download Veilingverdediger

4

BidStation

BidStation is een uitstekende veilingssoftware van GoAuctionZoom die uw veilinginformatie beheert in één database voor eenvoudig veilen. Het maakt gebruik van een slim intuïtief ontwerp dat zorgt voor eenvoudige toegang tot verschillende informatie. Je krijgt ook instructievideo's die nieuwelingen leren hoe ze de software effectief kunnen gebruiken.

BidStation is ook ideaal voor nieuwe veilingmeesters, omdat het volledige veilingproces, dat enkele uren duurt, gemakkelijk binnen enkele minuten kan worden voorbereid. Biedingsnummers, tabelnummers en incheckrapporten kunnen eenvoudig worden toegewezen aan bieders en het maken van aangepaste veilingbiedingbladen wordt eenvoudig uitgevoerd.

Er zijn verschillende versies van de BidStation-software, elk verschillend qua functionaliteit en prijs. Deze beste veilinglijstsoftware is echter compatibel met Windows OS.

Download BidStation

Alle veilingvermeldingssoftware die we hierboven vermeldden, is beoordeeld door ons team van experts. Het is de moeite waard te vermelden dat sommige van hen contrasterende functies hebben. Hun functies en gebruikersbestand maken ze echter tot de beste beschikbare veilingsoftware.

Kent u software die onze lijst niet heeft gemaakt? Laat het ons weten door hieronder te reageren.

Aanbevolen

Fix: Windows 10 Update Error 0x80242ff
2019
Top 4 virtuele-schijfsoftware voor gebruik met Windows 10
2019
Oplossing: Rotatieslot grijs weergegeven in Windows 10
2019